MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 5817465
nr 581 7465
Sideboard
60-tal Teak, längd: 150, djup: 42, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 maj 2009
kl 19:03:58
700 kr
850 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr